Praha, Rožnov pod Radhoštěm, Žilina +420 720 994 658
Pro Drony CZ Pro Drony SK

Foto a video

Foto a video

Letecké záběry z bezpilotních prostředků se staly nedílnou součástí filmové tvorby, reklam, dokumentů, sportovních přenosů a mnoha dalších záležitostí tvorby fotografií či videa. Tento trend jde ruku v ruce s vývojem bezpilotních prostředků. Vývoj urazil za poslední léta dlouhou cestu od nestabilizovaných záběrů z malých outdoorových kamer s dobou letu několik málo minut, až po nesené filmové kamery s možností letu 15 minut. Nejen letová doba a nosnost, ale také spolehlivost zejména řídících systémů a kritických součástí konstrukce bezpilotních prostředků napomáhají jejich neustálé popularizaci.
Letecké záběry z bezpilotních prostředků se staly nedílnou součástí filmové tvorby, reklam, dokumentů, sportovních přenosů a mnoha dalších záležitostí tvorby fotografií či videa

Řešení pro každého

Společnost DJI zaměřila svůj vývoj na oblasti hobby i profesionálního využití. V obou se stala dominantním hráčem na trhu, a to především díky svým inovacím, způsobem zpracováním a kvalitou. V segmentu profesionálního využití nabízí možnosti variabilitu nesené kamerové techniky s produktem M600 Pro, který je v současné době špičkou mezi bezpilotními prostředky. Mimo M600 Pro je možné využít pro pořizování záběrů i Inspire 2, který s kamerou X5S a ukládáním RAW dat umožňuje zachytit obraz vysoké kvality s možností následného profesionálního zpracování.

Přesná stabilizace

Nutností pro prořízení kvalitních a neroztřesených záběrů je stabilizace. Perfektní zpracování stabilizace nabízí řešení M600 Pro s pomocí Ronin MX, jež se mimo letecké záběry dá použít i pro pozemní natáčení nebo cablecam. Stabilizace Zenmuse X5S umožňuje variabilně měnit objektivy a nebýt tak vázán pouze na jednu ohniskovou vzdálenost.

Široká kompatibilita

Díky spolupráci DJI se špičkovými výrobci kamerové či fotografické techniky si můžete dopřát skutečnou kvalitu pro pořizování úchvatných fotografií a neskutečných záběrů z nadhledu, tak jako klasičtí fotografové a kameramani na zemi. Již zmiňovanou M600 Pro je tak možno osadit a ovládat profesionálními kamerami PhaseOne, Hasselblad, Red a jiné.

Kontaktujte nás na čísle +420 720 994 658 nebo nám napište zprávu.