Praha, Rožnov pod Radhoštěm, Žilina +420 720 994 658
Pro Drony CZ Pro Drony SK

O nás

Kdo jsme a čemu se věnujeme

Věnujeme se oblasti profesionálního nasazení bezpilotních leteckých prostředků a to v průmyslu, filmové produkci i v oblasti precizního zemědělství. Nabízíme jak letecké práce s tímto spojené, tak především konstrukci vlastních “ready to fly” sestav osazených netradiční senzorovou technikou.

V oboru profesionální nasazení bezpilotních leteckých prostředků jsme v ČR začali jako jedni z prvních a dnes naleznete stovky našich zákazníků po celém světě – od Teplárny Strakonice v Jižních Čechách pro Ameriku, Thajsko nebo Saudskou Arábii. Jsme zapojeni do národních a nadnárodních výzkumných projektů a to především v oblasti precizního zemědělství.

Provozovatelem těchto stránek je společnost W-Technika Group s.r.o.

Profesionální nasazení UAV

Věnujeme se oblasti profesionálního nasazení bezpilotních leteckých prostředků. Specializujeme se především na oblast průmyslových a zemědělských inspekcí a dále výzkumnému nasazení. V této oblasti nabízíme jak profesionální služby, tak především tradiční, ale i velmi netradiční UAV sestavy pro jednotlivé aplikace.
Stovky našich zákazníků naleznete po celém světě – od Teplárny Strakonice v Jižních Čechách pro Spojené státy americké, Thajsko či Saudskou Arábii.

DJI_logo_enterprise

Bezpilotní letecké prostředky zažívají největší boom právě v oblasti průmyslových aplikací. Dnes je nejčastější nasazení v oblasti těžebního a zpracovatelského průmyslu, ve stavebnictví, v oblasti precizního zemědělství, zabezpečení apod. Množství aplikací neustále roste, s některými z nich se můžete seznámit podrobněji.

Nabízíme ověřené sestavy bezpilotních letadel postavených na bázi strojů společnosti DJI. Stroje osazujeme speciálním senzorovým vybavením tak, aby vznikly ucelené sestavy pro jednotlivé aplikace.

Zákazníkům, kteří neuvažují o nákupu vlastních UAV prostředků, například z důvodu jednorázového použití, nabízíme v této oblasti ucelené služby. Disponujeme profesionální technikou jak stran UAV prostředků tak především výjimečným senzorovým vybavením. Naše stroje i piloti jsou registrovaní ÚCL a jsme držiteli Povolením k provozování leteckých prací bezpilotními letadly.

Reference

Nabídka

Nabízíme ucelené portfolio školení pro uživatele UAV všech kategorií. Od naprostých začátečníků, kteří mají dron poprvé v ruce, po zkušenější piloty, kteří se připravují na certifikaci u ÚCL až po experty, kteří si chtějí rozšířit pole působnosti v nových oborech jako je letecká termografie či např. 3D mapování terénu.

Kurz letecké mapování a 3D modelování 100%
Kurz letecká termografie 80%
Příprava na zkoušku před ÚCL 50%
Kurz základního létání s dronem 35%
Zprovoznění a zaškolení dronu při předání 20%

Kontaktujte nás na čísle +420 720 994 658 nebo nám napište zprávu.