Praha, Rožnov pod Radhoštěm, Žilina +420 720 994 658
Pro Drony CZ Pro Drony SK

Letecká termografie

Využití termovize

Klasická termokamera je dnes již velmi dobře známým přístrojovým vybavením, které je hojně využíváno během údržby průmyslových podniků, pro diagnostiku staveb (ploché střechy, obvodový plášť), fotovoltaických elektráren, produktovodů, dále pak v precizním zemědělství apod.

Do nedávné doby byly pro tyto aplikace nasazovány prakticky výhradně ruční termokamery. V současné době se ale díky rozvíjejícímu se průmyslu bezpilotních letounů nabízí i další způsob využití termokamer – letecká termovize (či správněji letecká termografie). Zatímco v minulosti byl tento obor odkázán prakticky výhradně na použití vrtulníku a ruční termokamery, mohou být dnes při použití dronu a specializované termokamery náklady na letovou hodinu řádově nižší.

Vybavení pro leteckou termografii

Pro leteckou termografii nabízíme následující ucelené sestavy, které jsou okamžitě připraveny pro vaše použití. Dle požadavků může být dodán registrovaný stroj s platným volacím znakem.

Combo set DJI M600 & Workswell WIRIS

Tento set představuje prakticky nejvybavenější sestavu pro termografii, která je vůbec dostupná. Uplatnění tak nachází v i nejnáročnějších aplikacích, které kladou vysoké požadavky na přesnost měření i teplotní citlivost, tj. nejnáročnější technická diagnostika, precizní zemědělství, archeologie a další. Díky skvělé a bezkonkurenční teplotní citlivosti 30 mK přináší tato sestava skvělé parametry i pro pátrací operace bezpečnostních a záchranných složek za nejnáročnějších podmínek.

Combo set DJI M600 & Workswell WIRIS

Aplikace letecké termografie

Společnost Workswell s.r.o., výrobce termovizního systému Workswell WIRIS nabízí v anglickém jazyce ucelený přehled nejčastějších nasazení letecké termografie:
Aplikace letecké termografie

Školení v letecké termografii

Pro zájemce o problematiku letecké termografie nabízíme ucelený kurz této problematiky. Více informací naleznete v přehledu námi nabízených kurzů.

Kontaktujte nás na čísle +420 720 994 658 nebo nám napište zprávu.