Praha, Rožnov pod Radhoštěm, Žilina +420 720 994 658
Pro Drony CZ Pro Drony SK

Odborná školení

Školení pro úplné začátečníky i zkušené profesionály

Nabízíme ucelené portfolio školení pro uživatele bezpilotních letadel všech kategorií – od naprostých začátečníků, po piloty, kteří se připravují na certifikaci až po profesionály, kteří chtějí rozšířit své pole působnosti a seznámit se například s problematikou letecké termografie nebo 3D modelování.

Proškolíme vás v oborech, které dobře známe z naší každodenní praxe: jsme profesionální piloti, konstruktéři dronů, i speciální přístrojové techniky pro drony jako je například Workswell WIRIS.

Spolupracujeme s Centrem termografie (odkaz) a s Centrem precizního zemědělství při ČZU. Jsme spoluautoři metodik pro vyhodnocení
naměřených dat v oblasti precizního zemědělství.

  • Školení vedou vždy profesioální piloti registrovaní u ÚCL.
  • Školíme to, co sami používáme: Workswell WIRIS, Pix4D, Agisoft apod.
  • Úspěšnost našich absolventů u zkoušek před ÚCL je vyššínež 90%.
  • Naší zákazníci na e-shopu (odaz) získávají výraznou slevu.
  • Jsme DJI Enterprise partner proškolený společností DJI.

Aktuální nabídka kurzů a školení

Název školeníDatumLokalitaRezervace

Kurzy a školení

Kurzy pro pokročilejší piloty a profesionály

Školení

Kurz letecké termografie s použitím bezpilotních letadel

Kurz je určen především pro piloty bezpilotních letadel, kteří chtějí rozšířit své znalosti o problematiku využití termokamer a letecké termografie. Očekává se základní znalost legislativy a problematiky bezpilotních letadel (dronů) a to včetně praktické zkušenosti s pilotáží. Očekávají se malé, nebo žádné znalosti z oboru technické diagnostiky a termografie.
Úroveň: Pro pokročilé
15 000 Kč bez DPH
18 150 Kč s DPH
Trvání: 2 dny
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Školení

Kurz leteckého mapování a 3D modelování

Specializovaný kurz je určen pro zájemce z řad profesionálních provozovatelů UAV, kteří chtějí rozšířit svou oblast činnosti o letecké mapování a tvorbu 3D modelů za použití software Pix4D nebo Agisoft.
Úroveň: Pro pokročilé
12 000 Kč bez DPH
14 520 Kč s DPH
Trvání: 2 dny
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Školení

Příprava na zkoušku před ÚCL

Kurz je určen pro zájemce z řad stávajících hobby pilotů či pilotů s malou zkušeností hodlajících provozovat bezpilotní prostředky komerčně a čeká je zkouška před ÚCL. Náplní kurzu je zejména doplnění chybějících znalosti z oblasti legislativy a získání vhodných návyků pro ovládání a údržbu bezpilotních prostředků.
Úroveň: Pro pokročilé
12 000 Kč bez DPH
14 520 Kč s DPH
Trvání: 2 dny
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Kurzy pro začátečníky

Školení

Základní kurz létání s dronem

Jednodenní kurz je vhodný především pro piloty, kteří mají již základní zkušenosti s létáním, a chtějí rozšířit své znalosti jak v oblasti právních předpisů a terminologie vzdušného prostoru, tak znalosti v oblasti techniky, konstrukce, provozu a údržby bezpilotních leteckých prostředků.
Úroveň: Pro začátečníky
3 990 Kč bez DPH
4 828 Kč s DPH
Trvání: 6 hodin
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Školení

Zprovoznění dronu a zaškolení při předání

Základní představení dronu a jeho funkcí, seznámení s ovládání dronu a s jeho údržbou. Diskuze nad příslušnou legislativou a omezeními letového provozu, představení tzv. Doplňku X. Předání základních leteckých dovedností.

Úroveň: Pro začátečníky
1 490 Kč bez DPH
1 803 Kč s DPH
Trvání: 2 hodiny
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Individuální kurzy

Nabízíme možnost sjednání individuálních kurzů a školení dle časových možností a potřebám zákazníka. Pro tuto možnost nás prosím kontaktujte.

Předváděcí akce

Pořádáme pravidelní akce zaměřená na letecké ukázky a představení jednotlivých dronů. Tyto akce jsou určeny jak pro ty, kteří se chtějí seznámit s novinkami v oblasti bezpilotních letadel, tak pro ty, kteří jsou v problematice zcela noví a chtějí vidět stroje v akci, případně konzultovat své otázky s profesionálními piloty. Termíny předváděcích akcí jsou pravidelně aktualizovány na našem facebookovém profilu.

Kontaktujte nás na čísle +420 602 773 712 nebo nám napište zprávu.