Praha, Rožnov pod Radhoštěm, Žilina +420 720 994 658
Pro Drony CZ Pro Drony SK

Odborná školení

Školení pro úplné začátečníky i zkušené profesionály

Nabízíme ucelené portfolio školení pro uživatele bezpilotních letadel všech kategorií – od naprostých začátečníků, po piloty, kteří se připravují na certifikaci až po profesionály, kteří chtějí rozšířit své pole působnosti a seznámit se například s problematikou letecké termografie nebo 3D modelování.

Proškolíme vás v oborech, které dobře známe z naší každodenní praxe: jsme profesionální piloti, i přes speciální přístrojové techniky pro drony jako je například Workswell WIRIS Pro.

Spolupracujeme s Centrem termografie a s Centrem precizního zemědělství při ČZU. Jsme spoluautoři metodik pro vyhodnocení naměřených dat v oblasti precizního zemědělství.

  • Školení vedou vždy profesioální piloti registrovaní u ÚCL.
  • Školíme to, co sami používáme: DJI Terra, Workswell WIRIS Pro, Workswell ThermoLab, Pix4D.
  • Úspěšnost našich absolventů u zkoušek před ÚCL je vyššínež 90%.
  • Naší zákazníci na e-shopu (odaz) získávají výraznou slevu.
  • Jsme DJI Enterprise partner proškolený společností DJI.

Aktuální nabídka kurzů a školení

Název školeníDatumLokalitaRezervace

Kurzy a školení

Kurzy pro pokročilejší piloty a profesionály

Školení

Kurz letecké termografie s použitím bezpilotních letadel

Kurz je určen především pro piloty bezpilotních letadel, kteří chtějí rozšířit své znalosti o problematiku využití termokamer a letecké termografie. Očekává se základní znalost legislativy a problematiky bezpilotních letadel (dronů) a to včetně praktické zkušenosti s pilotáží. Očekávají se malé, nebo žádné znalosti z oboru technické diagnostiky a termografie.
Úroveň: Pro pokročilé
 
Trvání: 1 den
Lokalita: Praha

Školení

Kurz leteckého mapování a 3D modelování

Specializovaný kurz je určen pro zájemce z řad profesionálních provozovatelů UAV, kteří chtějí rozšířit svou oblast činnosti o letecké mapování a tvorbu 3D modelů za použití software Pix4D nebo Agisoft.
Úroveň: Pro pokročilé
 
Trvání: 1 den
Lokalita: Praha

Školení

Příprava na zkoušku před ÚCL

Kurz je určen pro zájemce z řad stávajících hobby pilotů či pilotů s malou zkušeností hodlajících provozovat bezpilotní prostředky komerčně a čeká je zkouška před ÚCL. Náplní kurzu je zejména doplnění chybějících znalosti z oblasti legislativy a získání vhodných návyků pro ovládání a údržbu bezpilotních prostředků.
Úroveň: Pro pokročilé
 
Trvání: 1 den
Lokalita: Praha

Školení

Záchrana srnčat před senosečí

Školení, ve kterém se dozvíte, jaké jsou možnosti plašení a vyhledávání srnčat před senosečí, jak vypadá vyhledávání srnčat pomocí klasické termokamery a termokamery na dronu? Jaké je nejlepší řešení pro vyhledávání srnčat?

Úroveň: Pro pokročilé
 
Trvání: 1 den
Lokalita: Praha

Kurzy pro začátečníky

Školení

Základní kurz létání s dronem

Jednodenní kurz je vhodný především pro piloty, kteří mají již základní zkušenosti s létáním, a chtějí rozšířit své znalosti jak v oblasti právních předpisů a terminologie vzdušného prostoru, tak znalosti v oblasti techniky, konstrukce, provozu a údržby bezpilotních leteckých prostředků.
Úroveň: Pro začátečníky
 
Trvání: 2 hodin
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Školení

Zprovoznění dronu a zaškolení při předání

Základní představení dronu a jeho funkcí, seznámení s ovládání dronu a s jeho údržbou. Diskuze nad příslušnou legislativou a omezeními letového provozu, představení tzv. Doplňku X. Předání základních leteckých dovedností.

Úroveň: Pro začátečníky
 
Trvání: 2 hodiny
Lokalita: Praha, Valašské Meziříčí

Individuální kurzy

Nabízíme možnost sjednání individuálních kurzů a školení dle časových možností a potřebám zákazníka. Pro tuto možnost nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás na čísle +420 720 994 658 nebo nám napište zprávu.